Pénzügyi Osztály

Pénzügyi Ügyintéző / Általános Adminisztrátor

MRE Bethesda Gyermekkórháza 1146 Budapest, Bethesda utca 3.

Pénzügyi ügyintéző munkatársat keresünk a Pénzügyi Osztályra, teljes állásban, heti 40 órás munkarenddel. Az osztály fő profilja a kórház pénzügyeinek és könyvelésének kezelése, anyaggazdálkodása és a kórházi webshop működtetése.

A pénzügyi ügyintéző fő feladata a házipénztárvezetése, számlakezelés és kórházunk webshopjának ügyintézése.

Legalább középfokú pénzügyi végzettségű jelentkezőket várunk. Terhelhető csapattagot keresünk, aki a feladataihoz és a munkatársaihoz egyaránt a kellő rugalmassággal és alázattal fordul.

Feladatok

  • Házipénztár vezetése.

  • Készpénzes számlák kiállítása és iktatása.

  • Webshop ügyintézés.

  • Irattározás.

  • Egyéb ügyviteli feladatok.

Elvárások

  • Legalább középfokú pénzügyi végzettség.

  • Jó szakmai személyiség: kedvesség, kreativitás, motiváció, rugalmasság, empátia.

  • Nyitottság új módszerek tanulására, kooperációs készség, vágy a teamben való munkára, munka és munkatársak iránti alázat.

  • Figyelem a részletekre, pontosság.

  • A munkafolyamatok részleteinek pontos követése.

  • Jó kommunikációs készség és terhelhetőség.

Előnyt jelent

Amit ajánlunk

  • Egy fiatalos, aktív és összetartó csapat a kórházunk gazdasági igazgatásán.

  • Rugalmas, motiváló, elfogadó, együttműködő főnök és team.

  • SZÉP kártya (16.700 Ft/hó), kedvezményes étkezés, kedvezményes üdülés, ingyenes állatkerti belépő, ingyenes uszodajegy, ingyenes parkolás.

  • Szakmai fejlődést, továbbképzéseket támogató munkahely.

Érdekel ez a lehetőség

+36 1 920 6000
hr@bethesda.hu

Készítette a VERYSLIDE