Gyermekrehabilitációs és Krónikus Osztály

Logopédus

MRE Bethesda Gyermekkórháza 1146 Budapest, Ilka utca 57.

Logopédus munkatársat keresünk Gyermekrehabilitációs és Krónikus Osztályunkra, teljes állásban, heti 40 órás munkarenddel. Az osztály fő profilja a elsősorban neurológiai, traumatológiai és égéssérült betegek rehabilitációs és krónikus ellátása.

A logopédus fő feladata az akut és krónikus betegeink beszéd- és nyelvi fejlesztése.

Gyógypedagógus végzettségű jelentkezőket várunk logopédia szakiránnyal, akiknek ideális esetben látássérültek pedagógiája a második szakirányú végzettségük.

Feladatok

  • Hangterápia.

  • Műtétek kapcsán kialakult hangképzési problémák rehabilitációja.

  • Cochlearis implantált gyermekek, illetve felnőttek beszédfejlődésének nyomon követése.

  • Tanácsadás.

  • Rehabilitáció monitorozása.

  • Beszéd- és nyelvi eltérések (orrhangzóság, artikulációs zavarok, hadarás, dadogás) kezelése.

  • Neurológiai eredetű beszéd- és nyelvi zavarok logopédiai kezelése.

  • Beteg és hozzátartozó educatio.

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség és terhelhetőség.

  • Szakmai kompetenciahatárok ismerete és betartása.

  • Teamben való konstruktív együtmműködés.

  • Figyelem a részletekre, pontosság.

  • A munkafolyamatok részleteinek pontos követése.

Előnyt jelent

  • Logopédiai rehabilitációs ismeretek.

  • Afáziás betegek beszédterápiájában szerzett tapasztalat.

  • Alternatív és augmentatív kommunikációs eszközök ismerete és használata terén szerzett tapasztalat.

Amit ajánlunk

  • Elkötelezett, gyermekgyógyításban tapasztalt csapat egy korszerűen felszerelt gyermekkórházi osztályon.

  • A betegkör viszonylag kisebb fluktuációja, ami minőségi kapcsolat kialakításának kedvez a beteggel és családjával, a változások pontosabb követésének lehetősége.

  • SZÉP kártya (16.700 Ft/hó), kedvezményes étkezés, kedvezményes üdülés, ingyenes állatkerti belépő, ingyenes uszodajegy, ingyenes parkolás.

  • Szakmai fejlődést, továbbképzéseket támogató munkahely.

Érdekel ez a lehetőség

+36 1 920 6000
hr@bethesda.hu

Készítette a VERYSLIDE