Gyermekrehabilitációs és Krónikus Osztály

Konduktor

MRE Bethesda Gyermekkórháza 1146 Budapest, Ilka utca 57.

Konduktor munkatársat keresünk Gyermekrehabilitációs és Krónikus Osztályunkra, teljes állásban, heti 40 órás munkarenddel. Az osztály fő profilja elsősorban neurológiai, traumatológiai és égéssérült betegek rehabilitációs és krónikus ellátása.

A konduktor fő feladata a sérült idegrendszerű akut és krónikus gyermekekmozgásterápiája, nevelése.

Konduktor végzettségűjelentkezőket várunk, ideális esetben tanítói specializációval. Terhelhető csapattagot keresünk, aki munkája során a folyamatos fejlődés lehetőségét keresi, munkatársaihoz pedig a kellő rugalmassággal és alázattal fordul.

Feladatok

  • Konduktív nevelési program szakszerű felállítása és követése.

  • A gyermek érdekeit figyelembe véve hosszú távú célnak megfelelően a szülőkkel, kollegákkal közösen kidolgozza a gyermek rövid távú céljait.

  • Az egyén és csoport életkorát, képességeit figyelembe véve kialakítja a gyermekek programját, konduktív pedagógiai fejlesztési tervét.

  • Megfigyelései alapján folyamatosan aktualizálva, kidolgozza a gyermekek közelebbi és távolabbi célkitűzéseit egyénenként.

  • A munkája során figyelemmel kíséri az egyének és a csoport fejlődését.

  • Kreativitását, tehetségét felhasználva tervezi meg a különböző programokat, motiválva a csoporttagok és az egyén érdeklődését, hogy koruknak megfelelően fejlesszék értelmi és leginkább mozgás képességeiket.

  • Tanítja a gyermekeket és családjukat arra, hogy a fejlesztés során tanultakat hogyan alkalmazhatják a napi tevékenységeikben.

  • Egyéni fejlesztések, csoportterápiák.

Elvárások

  • Konduktor végzettség.

  • Jó szakmai személyiség: kedvesség, kreativitás, motiváció, rugalmasság, empátia.

  • Ambíciók a folyamatos fejlődésre, kooperációs készség, vágy a teamben való munkára, munka és munkatársak iránti alázat.

  • Figyelem a részletekre, pontosság.

  • Diszkréció (adatvédelem).

  • A munkafolyamatok részleteinek pontos követése.

  • Jó kommunikációs készség és terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Konduktor végzettségű jelentkezőket várunk, ideális esetben tanítói specializációval.

  • Terhelhető csapattagot keresünk, aki munkája során a folyamatos fejlődés lehetőségét keresi, munkatársaihoz pedig a kellő rugalmassággal és alázattal fordul.

Amit ajánlunk

  • Elkötelezett, gyermekgyógyításban tapasztalt csapat egy korszerűen felszerelt gyermekkórházi osztályon.

  • Rugalmas, motiváló, elfogadó, együttműködő team.

  • Aktív tudományos munkára való lehetőség.

  • A betegkör viszonylag kisebb fluktuációja, ami minőségi kapcsolat kialakításának kedvez a beteggel és családjával, a változások pontosabb követésének lehetősége.

  • SZÉP kártya (16.700 Ft/hó), kedvezményes étkezés, kedvezményes üdülés, ingyenes állatkerti belépő, ingyenes uszodajegy, ingyenes parkolás.

  • Szakmai fejlődést, továbbképzéseket támogató munkahely.

Érdekel ez a lehetőség

+36 1 920 6000
hr@bethesda.hu

Készítette a VERYSLIDE