Élelmezési Részleg

Diétás Szakács

Bethesda Gyermekkórház 1146 Budapest, Bethesda utca 3.

Munkatársat keresünk azonnali kezdéssel, teljes állásban, heti 40 órás, hétfőtől vasárnapig változó munkarendben Önéletrajzában kérjük, tüntesse fel bérigényét,

Feladatok

  • Napi diétás főzési rend megtervezése, kialakítása.

  • A diétás konyha felügyelete.

  • Részvétel az alapanyagok kiválasztásában.

  • A főzött ételek mennyiségének és minőségének ellenőrzése.

  • A tálalás pontos mennyiségi és minőségi elvégzése.

  • Egyéb konyhai feladatok.

Elvárások

  • Diétás szakács végzettség

  • Pontosság, precizitás

  • Csapatmunka

  • Rugalmasság

  • Terhelhetőség

Előnyt jelent

  • 3-5 év szakmai tapasztalat.

  • Nagyüzemi konyhában vagy közétkeztetésben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Stabil, bejelentett, hosszú távú munka.

  • Ingyenes napi meleg étkezés.

  • Ingyenes parkolási lehetőség.

  • Utazási kedvezmény.

  • Ingyenes uszoda belépő.

  • Dolgozói kedvezmény kórház webshopjában és gyógyszertárában.

  • Kedvezményes üdülés.

  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Érdekel ez a lehetőség